YOU MUST BE 21 OR OLDER TO ORDER FROM THIS SITE Vanity Vapor still offers our buy one get one half price on our house made juices. You must order full price juice to get 2nd one at half price.

Collection: Home page

 

Welcome to our website! We have over 200 different flavors of house juice to choose from. We also carry various brands of mods, tanks, disposables, and more!

116 products
  • Vanilla Custard
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snow Cone
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mad Melon
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • XXX Menthol
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Captain Krunch
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $0.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Tits
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Panty Dropper
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mother's Milk
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bomb Pop
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $0.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Geek Bar Pulse 15000 puffs
    Regular price
    $24.99 USD
    Sale price
    $24.99 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Geek Bar Pulse X 25k Puffs
    Regular price
    $24.99 USD
    Sale price
    $24.99 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Equator Disposable 30000 Puffs
    Regular price
    $24.99 USD
    Sale price
    $24.99 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • VooPoo Drag X2 Kit
    Regular price
    $45.99 USD
    Sale price
    $45.99 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Geek Vape Aegis Boost 40w Pod Mod Kit
    Regular price
    $32.99 USD
    Sale price
    $32.99 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tech Bar by Virgin Mary Disposable 25000 Puffs
    Regular price
    $24.99 USD
    Sale price
    $24.99 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Geek Vape Aegis Legend 3 kit
    Regular price
    $89.99 USD
    Sale price
    $89.99 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smok TFV18 Sub-omb Tank
    Regular price
    $34.99 USD
    Sale price
    $34.99 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potion
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Monster Girl
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Verry Berry
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla Ice Cream
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla Cupcake
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Triston's Melody
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Toasted Almonds
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Tea
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Tart
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sugar Cookie
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Lemonade
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries & Whipping Cream
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawbana
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spring Fling
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spearmint
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smooth Tobacco
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rainbow rounds candy ( Skittles )
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ry4 Double
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ry4 Tobacco
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Vines
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out